(ABM FN-Dow Jones) T-Mobile US heeft de verwachtingen voor de omzet en winst in het vierde kwartaal overtroffen, nadat het mobiele telefoniebedrijf meer abonnees aanwierf dan de concurrentie. Dat bleek woensdag uit de kwartaalcijfers.
De mobiele provider boekte een nettowinst van 2,98 miljard dollar tegen 2,01 miljard een jaar eerder. Per aandeel was de winst 2,57 dollar, tegen een analistenverwachting van 2,29 dollar volgens FactSet.
De omzet steeg met 6,8 procent naar 21,87 miljard dollar. Analisten rekenden op 21,33 miljard, volgens de FactSet-consensus.
Het bedrijf, gevestigd in Bellevue in de staat Washington, kreeg er afgelopen kwartaal 903.000 mobiele abonnees bij. Dit is de meest winstgevende tak van het bedrijf.
Daarmee overtrof T-Mobile US de verwachtingen op Wall Street van 858.500 nieuwe abonnees. Ook was het aantal hoger dan de 568.000 aansluitingen die concurrent Verizon erbij kreeg, of de 482.000 nieuwe abonnees voor AT&T in de laatste drie maanden van 2024.
Outlook
T-Mobile wil volgend jaar nog eens 5,5 miljoen tot 6 miljoen abonnees erbij krijgen. Niet eerder mikte T-Mobile op zo'n hoge instroom aan het begin van het jaar. De aangepaste kernwinst voor rente, belastingen, afschrijving en amortisatie (EBITDA), zou met 5 procent moeten stijgen.
Het aandeel steeg in de handel voorbeurs met 8 procent.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!