(ABM FN-Dow Jones) Corbion heeft vermoedelijk een sterk vierde kwartaal achter de rug en de outlook voor heel 2024 is te voorzichtig. Dit schreven analisten van Kepler Cheuvreux maandag in een rapport, waarbij ze ook hun 'conviction' koopaanbeveling voor het aandeel uit de Midkap benadrukten.
Kepler verwacht een autonome EBITDA-groei van ongeveer 30 procent op jaarbasis tegenover een outlook van Corbion zelf van 22 tot 25 procent. De analisten rekenen ook op een meevallend resultaat voor de vrije kasstroom.
Kijkend naar 2025 is een EBITDA van 226 miljoen euro een minder veeleisende doelstelling dan de markt denkt, gezien de sterke Amerikaanse dollar, aldus de analisten.
"Gezien de staat van dienst van Corbion in het verleden, begrijpen we de aarzeling van de markt om op succesvolle prestaties in 2024 te rekenen. Wij zijn echter van mening dat de aanjagers voor de winst in 2025 zeer stevig zijn", aldus Kepler, dat een koersdoel op Corbion heeft van 33,00 euro.
Corbion komt op 27 februari met cijfers.
Het aandeel noteerde maandag 4,1 procent hoger op 21,54 euro.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!