(ABM FN-Dow Jones) Delta Airlines zegt goed gepositioneerd te zijn voor het nieuwe jaar en verwacht dat de operationele marges en winst per aandeel flink kunnen aantrekken in de komende drie tot vijf jaar.
In aanloop naar een beleggersdag vandaag, zei Delta dat het verwacht dat de operationele marge naar circa 15 procent zal stijgen, terwijl de winst per aandeel met gemiddelde 10 procent per jaar zal stijgen in de komende drie tot vijf jaar. De vrije kasstroom zal jaarlijks met 3 tot 5 miljard dollar aantrekken.
Volgend jaar verwacht Delta de capaciteit te kunnen vergroten met 3 tot 4 procent. De omzet moet met circa 5 procent groeien.
Delta verwacht meer te verdienen aan premiumklanten en jongeren. Zij zijn volgens de luchtvaartmaatschappij bereid om nog te betalen voor een ‘ervaring’ en daarmee voor duurdere tickets.
De luchtvaartmaatschappij handhaafde woensdag de outlook voor het vierde kwartaal van een winst per aandeel van 1,60 tot 1,85 dollar. De operationele marge moet uitkomen tussen de 11 en 13 procent.
Door: ABM Financial News.
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!