(ABM FN-Dow Jones) Arcadis heeft donderdag een zeer sterk orderboek gepresenteerd, maar de omzet in het derde kwartaal viel tegen. Dit stelde analist Luuk van Beek van Degroof Petercam in een rapport, waarin het koersdoel voor het aandeel werd verhoogd.
Arcadis boekte een omzet van 962 miljoen euro, terwijl Degroof mikte op 987 miljoen euro. Dit had vooral te maken met een minder grote bijdrage van Places, dat onder meer te kampen had met ongunstige wisselkoerseffecten, overnames en desinvesteringen.
De operationele EBITA viel met 109 miljoen euro eveneens wat lager uit dan de door Degroof voorziene 115 miljoen euro.
Het orderboek noemde Van Beek dan weer "zeer sterk", terwijl de schuld terugliep tot 886 miljoen euro. Degroof had 925 miljoen euro aan schulden voorzien.
Al met al stelde de analist dat de kwartaalresultaten wat achterbleven op de verwachtingen. "Belangrijker misschien is dat de zeer gunstige ontwikkeling van het orderboek het vertrouwen in een duurzame gezonde groei doet toenemen", aldus Van Beek. "Het aanbod, de expertise en relaties van Arcadis werpen hun vruchten af."
info@abmfn.nl
Redactie: +31(0)20 26 28 999
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!