(ABM FN-Dow Jones) Citi Research heeft vrijdag het koersdoel voor Aedifica verhoogd van 66,20 naar 79,70 euro met herhaling van het koopadvies. Dit bleek uit een rapport van de Amerikaanse zakenbank.
Het aandeel stond onder druk door zorgen onder beleggers over mogelijke wanbetalingen en faillissementen van uitbaters en de hogere rente, maar volgens Citi nemen deze zorgen nu af.
"Nu de inflatie daalt, zullen de marges voor uitbaters stijgen", voorziet Citi. Daarbij profiteert Aedifica van een ouder wordende bevolking, waardoor de vraag naar zorgvastgoed stijgt.
De bank verhoogde de winsttaxaties voor Aedifica met gemiddeld 19 procent voor de periode 2024 tot en met 2027.
Aedifica biedt daarnaast volgens de analisten een dividendrendement van circa 7 procent.
Het aandeel sloot donderdag op 56,95 euro.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Meld u aan voor de Tostrams dagelijkse nieuwsbrief
en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!